hannover fuarinda stand alarak sehrimiz ülkemiz adina bizleri temsil eden Civak Gummi Teknik ve Cilas Kaucuk ve Cilas Lastik A.S Sahibi Irfan Civak (üyemiz),Almanya Genel Müdürü Enver Karabel (Üyemiz),Türkiye Pazarlama Müdürü Hakan Tas ve Almanya Zonguldaklilar Dernegi Baskani Mehmet Karakulak günün anlamini resmilestiren karede.

hannover fuarinda stand alarak sehrimiz ülkemiz adina bizleri temsil eden Civak Gummi Teknik ve Cilas Kaucuk ve Cilas Lastik A.S Sahibi Irfan Civak (üyemiz),Almanya Genel Müdürü Enver Karabel (Üyemiz),Türkiye Pazarlama Müdürü Hakan Tas ve Avrupa Zonguldaklilar Dernegi Baskani Mehmet Karakulak günün anlamini resmilestiren karede.

Hannover Fuarı 2015 endüstri alanindaki yeniliklerin ar-ge çalışmalarının nano teknolojisinin geldiği son nokta açısından tüm dünya sanayicilerinin sabırsizlıkla beklediği önemli  fuarlardan biri. Ayrıca Hannover Fuar alanı büyüklük açısından da  dünya fuarları arasında birinci.

Bu büyük Fuar’a  Zonguldak’ın Devrek ilçesinden de kendi bünyesinde söz sahibi başarılı firmamız CIVAK TEKNIK KAUÇUK METAL SANAYİİ DIŞ TICARET LİMİDET ŞiRKETI ( CIVAK GUMMI TEKNIK ) ve CILAS KAUÇUK SANAYİİ IHRACAT ITHALAT A.S adi altında iki şirket olarak faaliyetlerini sürdüren IRFAN CIVAK ve ekibi Hannover Fuar alanında stand kurarak yerlerini aldı.

AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEGI üyesi de olan firma sahibi irfan Çıvak ve Almanya Genel Müdürü Enver Karabel Başkanimiz Mehmet Karakulak’a faaliyetleri ve üretilen üretim hakkında bilgi aktardı.

Firma tarafindan özel kontenjanla Hannover Fuarı’na 2015’e davet edilen, Derneğimizi temsilen Başkanımız Mehmet Karakulak ve Sosyal Aktivite ve Muhasebe den sorumlu yardımcımız Sedat Kutucu Hannover Fuar alanında kendilerini ziyaret etti.

 

Civak Gummi Teknik Sahibi Irfan Civak ve Firma yetkilileri Almanya Zonguldaklilar Dernegi Baskanina Hannover Fuarina neden geldiklerini ve bu fuardan ne bekledikleri konusunda brifing verirken.

Civak Gummi Teknik Sahibi Irfan Civak ve Firma yetkilileri Avrupa Zonguldaklilar Dernegi Baskanina Hannover Fuarina neden geldiklerini ve bu fuardan ne bekledikleri konusunda brifing verirken.

Solda Sosyal Aktivite sorumlumuz Sedat Kutucu,Ortada Baskanimiz Mehmet Karakulak,Sagda Civak Teknik Kaucuk Sahibi Irfan Civak cay sohbeti sirasinda.

Solda Sosyal Aktivite sorumlumuz Sedat Kutucu,Ortada Baskanimiz Mehmet Karakulak,Sagda Civak Teknik Kaucuk Sahibi Irfan Civak cay sohbeti sirasinda.

Fuar alanındaki  standa yaptığımız ziyaret sirasinda hemşherimiz ve aynı zamanda üyemiz olan İrfan Çıvak, yine Üyemiz olan Almanya Satış Müdürü Enver Karabel, Türkiye Pazarlama Müdürü Hakan Taş, Üretim ve Teknolojik Prodüksiyon Sorumlusu Süleyman Çıvak, Türkiye deki Cilas Kaucuk ve Lastik A.S Genel Müdürü Ertan Civak bizleri sıcak  karşıladılar.

Dernek temsilcileri olarak Gurbet elde böyle büyük bir fuarda dünya devlerinin yer aldıği bir ortamda bir Zonguldaklı bir Türk firmasını ziyaret etmenin gururunu yaşadık.

Yoğun isleri arasında misafirperverlikte kusur etmeyen  İrfan Çıvak başta olmak üzere  şirket yöneticilerine derneğimiz adına buradan teşekkür ediyoruz. Dileğimiz böyle fuarlarda daha çok Zonguldaklı işadamları ve firmalarını görmek.

 

Bizim Selfici SEDAT KUTUCU ve ciddi sert bakisli baskanimiz MEHMET KARAKULAK Hannover dönüs yoluna hazirlanirken.

Bizim Selfici SEDAT KUTUCU ve ciddi sert bakisli baskanimiz MEHMET KARAKULAK Hannover dönüs yoluna hazirlanirken.Avrupa Zonguldaklilar Derneği söz konusu Zonguldakli hemserisi olursa yer mekan zaman dinlemez mutlaka o hemserisine ulasmaya iyi veya kötü gününde yaninda olmaya calisir.

Dernek başkanımız  Karakulak ve Yönetim Kurulu Arkadaşımız Kutucu derneğimiz adına  Hannover Messe 2015 Fuarı’nda stand kuran firmamıza anlamlı ziyaret yapmış olmalarıdır.

Hatırlatmamız gereken önemli bir  konu ise :

”Dünyanın herhangi bir yerinden Almanya’ya gelecek Zonguldak Kara Elmas Bölgesi insanlarımızın Almanya seyahatlerine çıkmadan önce alması gereken ilk tedbirlerden birinin Avrupa Zonguldaklılar Derneği Adresi ve İlgililerinin telefon numaralarına ulaşmaları ve mutlaka not etmeleridir.”

‘Biz sizi buluruz yeter ki geleceginiz zamanı ve yeri  bildirin…’

Saygilarımızla,

AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ