İsmail ERKUL Zonguldak Ereğlili bir hemşerimiz.Kendisi Hamm şehrinde ve bulunduğu bölgede Dürüstlüğüyle ve Çalışkanlığıyla hem Türk ve Diğer Uluslardan olanlara hemde Almanlar’a kendini kanıtlamış sevdirmiş bir hemşerimizdir.

İsmail ERKUL ve Avr.Zng.Baş.Mehmet KARAKULAK

İsmail ERKUL ve Avr.Zng.Baş.Mehmet KARAKULAK

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Syn.Mehmet Karakulak başta olmak üzere Baş.Yrd. Mehmet Kuzucu, Genel Sekreter Ayhan Gidici, Lokal ve Eğitim Sorumlusu Sedat Kutucu, Hamm Bölge Temsilcimiz Yunis Yılmaz Kedi ve 4. Dönem Başkanımız Ertuğrul Türkyılmaz ve Onlarca Dernek üyesinin de hazır bulunduğu iftar programın da kendisine verilen ödülü Gururla almıştır.

İsmail ERKUL’u böyle güzel bir gece organize ettiği ve üyesi olduğu memleketinin derneği Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni “Sizleri bu akşam yanımda görmek istiyorum” diyerek Onore ettiği için teşekkür ve tebrik ediyoruz.İsmail ERKUL’a başarılarının Devamını diliyor artık bundan sonraki hedefinin Berlin Meclisi olmasını düşünmeyi tavsiye ediyoruz.Biz biliyoruz ki İsmail ERKUL bu görevi layıkıyla yapabilecek kapasitede bir Hemşerimiz,Dostumuz Üyemizdir.

Ayhan Gidici