baskan2

Dernek Başkanımız Mehmet Karakulak

Değerli Üyelerimiz,

Dernek Başkanımız Mehmet Karakulak, kendini bilmez bazı kişilerin derneğimize yönelik karalama kampanyalarına ilişkin bir basın açıklaması yapacağını açıkladı.

Son zamanlarda derneğimizi yıpratma amaçlı “kasıtlı” organize olmuş, haddini bilmez ” kişiliksiz” bazı kişilerce sosyal Medya üzerinden açılan sahte hesapları kullanarak, asılsız iddialar içerikli çirkin yazılara karşı, üyelerimizi bilgilendirme ve aydınlatma amaçlı bir toplantı yapacaktır.

Dernek lokalimizde yapılacak bilgilendirme toplantısı görsel ve yazılı olarak siz değerli üyelerimize gerek Facebook gerekse İnternet sitemizden duyrulacaktır.

Başkanımız konu ile ilgili açıklama yaparak şunları söyledi:

” Almanya’da geniş kitleye sahip olan nüfusu itibarıyla Ruhr Havzası’nda yoğun. Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde yaşamakta olan hemşehrilerimiz var. Uzaklık nedeniyle onlarla her zaman biraraya gelme imkanlarımız bulunmamakta. Biz onlarla sık sık İnternet sayfamız aracılığı ile haberleşiyoruz. Uzakta kalan hemşehrilerimize, sağlıklı bilgi akışını kolaylaştırmak amaçlı görsel toplantıya karar verdik.

Bazı kendini bilmez, toplum içinde yer bulamayan, oturduğu yerden ahkam kesen, tehditler savurmaya kadar varan asılsız iddialar içerikli yazılar yazmakta. Biz onların kim ve kimler olduğunu da çok iyi biliyoruz. Yönetim Kurulu olarak üyelerimizden ricamız; o tür yazılara itibar etmemeleridir. Bizler, yönetim olarak “şeffaf, ilerici”, hedef çıtasını yüksek tutmak için doğru yolda ilerleme çabasındayız.”

KURBAN BAYRAMI 2. GÜNÜ..

Değerli üyeler,

Başkanımız Mehmet Karakulak başkanlığında yapılan toplantımızda, Kurban Bayramı’nın ikinci günü her bayramda olduğu gibi, dernek lokalimizde toplu bayramlaşma konusunu gündeme taşıdık.

K.Bayram’ının ikinci günü, lokalimize bayramlaşma yapılacaktır. Tüm üyelerimizi lokalimize bekliyoruz.

Cıvıl cıvıl geçecek bir bayram havası yaşamak dileğiyle..
Esen kalın

Yönetim Kurulu